FANDOM


Ajaj, czemu rozdzielczość 1024x768 to już za mało??? Zmniejszyłem baner, ale moim zdaniem należałoby tak pomyśleć layout, żeby się skalował do rozmiaru strony. Nie mówiąc już o tym, że tak zasłonięte zostały ogłoszenia Google, przez co Wikia zbiedniała o kilka dolców :)

Baner Edytuj

Baner jest za duży co powoduje że w roździelczości 1024*768 trzeba przewijać stronę. Michał Dyskutuj!

OK Edytuj

OK, mógłbyś powiedzieć, jakiej powinien być szerokości? Mam duży ekran... :( Didixi 20:27, 1 paź 2006 (UTC)

Z tego co widzę, to szerokość 661px jest optymalna dla rozdzielczości 1024x768, która jest dominująca wsród internautów (coś ponad 60%). Zobacz wersję z tak ustawionym banerem. Ta z rozciągniętym jest mało estetyczna, a strona główna powinna być wizytówką i być ustawiona na cud miód. Szoferka 04:13, 2 paź 2006 (UTC)

Poprawienie rankingu w wyszukiwarkach Edytuj

Hej,

chciałam zwrócić uwagę na nazwę Strony głównej na tej wiki. Nazwa taka jak wszystkie, "Strona główna", wiele wyszukiwarkom nie mówi, także aby podnieść pozycję Waszej wiki w rankingach wyszukiwarek tj. Google, proponuję nazwę tą zmienić na bardziej związaną z tematyką tej wiki. Najprostszym przykładem może być po prostu: "Encyklopedia tradycji".

Pozdrawiam : )

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki